HAIR & MAKEUP

Makijaż i fryzura ślubna to jedne z najważniejszych punktów ślubnej metamorfozy. Często możemy spotkać Panny Młode w pięknych sukniach, ale niestety w nieodpowiednio dobranym makijażu lub upięciu, co finalnie psuje cały wizerunek ślubny. To jak Panna Młoda jest umalowana i uczesana powinno być dobrane do jej urody, ale również powinno być spójne z całą stylizacją. Czasem ciężko jest osiągnąć wspomnianą spójność, jeśli kto inny zajmuje się włosami, a kto inny makijażem. Oddając się w ręce Marty mamy pewność, że oba elementy będą współgrały.

Aby mieć pewność, że tak będzie zawsze wykonywana jest stylizacja próbna. W podstawowej wersji pierwsze spotkanie poświęcone jest na dokładnej analizie urody i oczekiwań Klientki, a następnie zaproponowaniu i wykonaniu konkretnego makijażu i fryzury. Jeśli jednak Panna Młoda chciałaby zobaczyć się w kilku zupełnie różnych odsłonach, może skorzystać z opcji „Metamorfozy Ślubnej”. Opcja ta obejmuje trzy zupełnie różne, indywidualnie dobrane makijaże (różne charaktery, różna intensywność) oraz dopasowane do nich fryzury, a to wszystko uwiecznione na zdjęciach.

Makijaż dla Panien Młodych, które w dni ślubu chcą wyglądać lekko i niewinnie. Pięknie rozświetlona skóra twarzy i iskrzące pastelowe oko. Aby oko nie zniknęło w towarzystwie białej sukni, akcent został położony na linię rzęs. Delikatne upięcie z rozwichrzonych włosów i subtelnego dobierańca przyozdobiono naturalnymi kwiatami.

Stylizacja w iście hollywoodzkim stylu. Czerwone usta i mocna czarna kreska to propozycja dla zdecydowanych Panien Młodych. Jej dopełnieniem są eleganckie fale i błyszcząca broszka wpięta z boku głowy.

Mocno podkreślone oko i usta w kolorze nude rewelacyjnie prezentują się na tle białych sukien. Dodają każdej stylizacji ślubnej pazura i pięknie wyglądają na zdjęciach ślubnych. Do tego gładki, klasyczny kok i bogato zdobiona opaska. Taka stylizacja idealnie sprawdzi się również na czerwonym dywanie.